MUŽI:  29.3.2019 od 17,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:   26.3.2019 od 16,30 - 18 h -- trénink, tělocvična ZŠ Nádražní, Ledeč nad Sázavou

28.3.2019 od 16,30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště Hněvkovice

MINIPŘÍPRAVKA: 27.3.2019 od 17,15 - 18,15 h, trénink, tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE

__________________________________________________________________________________________

MUŽI: 14. KOLO -- HABRY B - HNĚVKOVICE 2:1 (1:0), hráno 24.3.2019 v Habrech, rozhodčí Švarc

Sestava: M.Peroutka - O.Šťastný, P.Storož, Z.Rajdl, M.Fanta - M.Pipek (60. J.Těšínský), M.Večeřa, M.Svoboda (28. P.Bahr), P.Končel (78. J.Chyba), P.Veleta - J.Smítka

Branka: 54. P.Veleta

Do Habrů jsme odcestovali v téměř nejsilnější sestavě, kterou můžeme dát v současné době k dispozici, chyběl pouze M.Pajer. Od začátku jsme byli fotbalovější, ale náš soupeř využil hned svou první a jedinou střelu na naší branku v 1. poločase. V 10. minutě nacentrovali haberští roh do našeho malého vápna, kde se prosadil Prorok -- 1:0. Většina hněvkovických nadějných akcí končila po zvednutí praporku domácího pomezního. Když už jsme ve 20. minutě díky J.Smítkovi vyrovnali, branka nebyla uznána pro údajný ofsajd, z mého pohledu těžko posoudit. Těsně poté si zranil záda náš do té doby nejlepší hráč M.Svoboda, ale i přesto jsme byli i nadále lepší svého soupeře, několik střel se však bohužel neujalo.

Na začátku druhé půle přišlo vyrovnání, když se v 54. minutě prosadil PETR VELETA střelou k tyči -- 1:1. O chvíli později mohlo být ještě veseleji, ve velké šanci však zamířil O.Šťastný vedle. V 60. minutě přišel černý moment celého utkání, když se po souboji s domácím  hráčem ošklivě zranil nohu M.Pipek. Musíme pochválit rychlý příjezd zdravotnické služby, náš hráč byl převezen do nemocnice a odpoledne se podrobil operaci lýtkové kosti. Michalovi přejeme všichni  brzké uzdravení. Následný trestný kop M.Večeři bohužel cíl nenašel. Od té doby se začali již i více ukazovat domácí hráči, kteří v závěru svou druhou střelou na naší branku strhli vedení na svojí stranu. Po standartce a nedorozumění v obraně se umístěnou hlavičkou blýskl zkušený Zunt -- 2:1. V mezidobí šel ještě sám na branku J.Smítka, ale jeho akci znovu zhatil zvednutý praporek domácího pomezního. Závěr byl již z naší strany kostrbatý, vytvořili jsme si několik závarů po rozích, ale domácí hráči si již vedení pohlídali.

V zápase, ve kterém jsme chtěli a měli bodovat tak nakonec vítězí Habry B, my jsme kromě bodů přišli o další dva hráče a klesáme na předposlední příčku tabulky .

V příštím kole hostíme doma v neděli Mírovku B,  výkop zápasu je v 15. hodin a věříme, že navážeme na dobrý výkon z Habrů a přidáme body do tabulky.