MUŽI: 5.4.2019 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 2.4.2019 od 16,30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

4.4.2019 od 16,30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

MINIPŘÍPRAVKA: 3.4.2019 od 17,15 h - 18,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

7.4.2019 od 10,15 - 11,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

_____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 15. KOLO -- HNĚVKOVICE - MÍROVKA B 1:1 (1:1), hráno 31.3.v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA: M.Peroutka (72. M.Pajer) - P.Bahr, P.Storož (70. J.Chyba), Z.Rajdl, M.Fanta - P.Veleta, M.Večeřa, P.Končel, O.Šťastný, J.Těšínský - J.Smítka

Branka: 27. J.Smítka

Do druhého soutěžního jarního zápasu jsme nastoupili bez dlouhodobě zraněných, ke kterým se minulý týden přidal M.Pipek, nastoupit ještě nemohl ani M.Svoboda, omluven byl i L.Vavrla a během zápasu nedohráli kvůli zranění  P.Storož a brankář M.Peroutka. Ale pojďme postupně. Hosté na nás od úvodu nastoupili velmi aktivně a zle zatápěli hněvkovické obraně. Hned v 5. minutě nás zachránil při velké šanci soupeře brankář. Hrálo se velmi bojovné utkání plné soubojů a faulů. My jsme se začali více prosazovat do ofenzívy až zhruba od 20. minuty. Na konci první půlhodiny zápasu jsme se ujali vedení, po centru O.Šťastného z pravé strany se gólově prosadil po 19 letech po návratu v hněvkovickém dresu v soutěžním zápase JAKUB SMÍTKA -- 1:0. Stejný hráč utekl v první půli svým strážcům, leč svůj únik brankově nezakončil. Hostům se povedlo vyrovnat v poslední minutě první půle, když se z trestného kopu nechytatelně a krásně trefil Burian -- 1:1.

Ve druhém poločase jsme si co se týče ofenzívy nevytvořili téměř nic. Většinu času jsme se bránili lépe hrajícím hostů, těm se však nedařilo se dostávat do úplné blízkosti brankáře. Dvě střely z dálky zneškodnil náš brankář a dost vytížená obrana odvracela nápor soupeře také úspěšně. Pak přišli zmiňované dvě zranění a my jsme se už vpodstatě snažili ubojovat alespoň jeden bod. Do branky se místo zraněného M.Peroutky postavil M.Večeřa.  V závěru se ještě snažil prosadit J.Chyba, ale jeho nadějná možnost brankou neskončila. Utkání, které hodně bolelo a přítomné diváky svou kvalitou určitě moc nenadchlo,  tak skončilo nakonec remízou.

V příštím kole míříme do H.Borové, kde se s místní rezervou střetneme v sobotu od 15,30 hodin.

Jeřišno - Česká Bělá 4:3

Veselý Žďár - Rozsochatec B 1:3

Lípa B - Šlapanov 2:4

Keřkov - Libice 3:1

Maleč - H.Borová B 2:2

Sobíňov - Habry 1:0