MUŽI: 12.4.2019 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

14.4.2019 od 15,30 h -- HNĚVKOVICE - MALEČ, mistrovské utkání, sraz ve 14,00 h

STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 9.4.2019 od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

10.4.2019 od 17,00 h -- HNĚVKOVICE - ZRUČ, přípravné utkání

14.4.2019 od 9 h - Turnaj Habry - Habry, Hněvkovice, Okrouhlice - odjezd v 8 h

PŘEDPŘÍPRAVKA: 13.4.2019 od 17,30 h trénink, tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE - POZOR ZMĚNA

________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 16. KOLO -- H. BOROVÁ B - HNĚVKOVICE 1:1 (1:1), hráno 6.4. v H.Borové, rozhodčí Gruber

Sestava:  M.Peroutka - P.Bahr (57. J.Rajdl ml.), M.Pajer, Z.Rajdl, M.Fanta (87. J.Těšínský) - P.Veleta, M.Večeřa, M.Svoboda, P.Končel, O.Šťastný - J.Chyba

Branka: 17. P.Veleta

V dalším zápase nás zavedl los k jednomu z nejvzdálenějších soupeřů, do H.Borové. Sestava nebyla jako obvykle kompletní a inkasovali jsme hned v úvodu. Ve 4. minutě nechtěně tečoval jeden z našich hráčů míč jenž získal opačnou faleš a skončil i za snažícím se naším brankářem v síti -- 1:0. Jenže inkasovaná branka nás nepoložila a brzy jsme vyrovnali. V 17. minutě vyhrál po rohu hlavičkový souboj P.Bahr a poté zblízka prostřelil nekompromisně mezi nohy brankáře soupeře PETR VELETA -- 1:1. Domácí hrozili hodně ze standartek po našich faulech, kterých bylo odpískáno v první půli  mnoho. My jsme však nezůstávali pozadu, do dvou šancí se dostal J.Chyba, do jedné M.Večeřa, ale jejich střely mířily těsně vedle tyče. Po prvním poločase,  který se nám celkem povedl se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Na začátku druhé půle mohli jít do vedení domácí, když se jim po faulu na hranici vápna naskytla zajímavá standartka, ale ani domácím nebylo přáno dát více než jeden gól. V naší největší příležitosti druhé půle se ocitl zhruba po hodině hry J.Chyba, jehož našel přesným centrem O.Šťastný, ale hlavička našeho útočníka mířila těsně vedle tyče. Postupně nám během druhé půle na širokém a kvalitně travnatém hřišti docházely síly a už jsme v přechodu do útoku nebyli tak nebezpeční. V závěru se domácím zranil jeden z hráčů, a tak dohrávali v deseti, ale paradoxně nás posledních deset minut tlačili. Žádný z jejich centrů se však neujal, a tak bereme proti celkem kvalitnímu soupeři, jehož několik hráčů ještě před rokem nastupovalo v krajské A. třídě cenný bod.

Ten se budeme snažit potvrdit bodovým úspěchem následující neděli od 15,30 h  proti Sokolu Maleč, který nám v podzimním zápase uštědřil sedmigólový debakl.

Libice - Česká Bělá 0:6

Habry B - Veselý Žďár 3:2

Rozsochatec B - Lípa B 1:4

Šlapanov - Keřkov 5:1

Maleč - Jeřišno 1:2

Mírovka B - Sobíňov 1:1