PROGRAM NA 16. TÝDEN

publikováno 15.04.2019 (aktualizováno 18.04.2019)

PROGRAM NA 16. TÝDEN:

MUŽI: 19.4.2019 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

21.4.2019 od 16,00 h -- HNĚVKOVICE - JEŘIŠNO, mistrovské utkání, sraz ve 14,30 h

STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 16.4.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

21.4.2019 od 9 h -- turnaj HNĚVKOVICE - ŠMOLOVY+ H.BROD C  - STARŠÍ PŘÍPRAVKA

21.4.2019 od 9,30 h -- HNĚVKOVICE - OKROUHLICE - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

PŘEDPŘÍPRAVKA: 17.4.2019 od 17,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

___________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 17. KOLO -- HNĚVKOVICE  - MALEČ 0:2, hráno 14.4.2019  v Hněvkovicích, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka - P.Bahr, M.Pajer, Z.Rajdl, M.Fanta - P.Končel (85. L.Vavrla), M.Večeřa, M.Svoboda, O.Šťastný - J.Smítka (73. J.Těšínský), P.Veleta

Do dalšího utkání jsme nastoupili proti Malči. Hosté byli od počátku fotbalovější a hned v úvodu střela jednoho z jejich hráčů mířila těsně vedle. Postupně se osmělovali i Hněvkovičtí, počet šancí na obou stranách byl podobný, gólovky si však vypracovali větší domácí. V té největší se objevil zhruba v polovině poločasu O.Šťastný, jehož však vychytal krásný zákrokem jeden z nejlepších brankářů soutěže Buršík. Další nadějnou možnost měl i J.Smítka, hosté zhruba po polovině po teči jednoho z hněvkovických trefili tyč. Ve 38. minutě se naskytl soupeři trestný kop a tentokrát bylo štěstí proti nám a po střele Tomáška a teči jedhoho z domácích hosté vedli -- 0:1.  Stav se nezměnil ani do poločasu.

Na začátku druhé půle se objevili v nadějných možnostech P.Končel a J.Smítka, ale i je vychytal Buršík. Hrála se nakopávaná, kdy jsme moc pěkných kombinací na našem nerovném hřišti neviděli. Hosté využívali svou zálohu k přehrávání svého soupeře a v 70. minutě se po centru z levé útočné strany prosadil hlavou mezi dvěma našimi beky kapitán Koláček -- 0:2. Utkání tím rozhodl a i když jsme měl v závěru několik závarů, hosté si celkem s přehledem došli pro vítězství. Nám bohužel chybí rozdíloví hráči, kteří by se nebáli strhnout kolektiv a něco se zápasem udělat i štěstí máme v poslední době kostrbaté. Přesto hráči kteří dorazili bojovali, ale ve druhé půli jako tradičně došly síly a dohrávalo se v křeči.

V dalším kole přivítáme o Velikonoční neděli opět na domácí půdě Jeřišno, proti kterému se nám v posledních zápasech bodově dařilo. Začátek zápasu je v 16 hodin.

14. Veselý Žďár 17 2 2 13 19:55 8 0 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Starší přípravka odjela na první turnaj hodně oslabená, pouze v 7 dětech, v prvním zápase se našim nedařilo a jasně prohráli, druhý zápas byl mnohem lepší a viděli jsme i několik pěkných akcí. Nejlepšího hráče dvouzápasu jsme vyhodnotili brankáře Lukáše Olišara, který vychytal soupeřům ještě několik akcí. Děkujeme všem hráčům a hráčkám, kteří ve velmi nevlídném počasí dorazili reprezentovat náš oddíl

Habry - Hněvkovice 15:2 (8:0), branky: Tom Kubista, Jáchym Pytlík

Okrouhlice - Hněvkovice 3:2 (3:1), branky: Tom Fanta, Jáchym Pytlík

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, T.Fanta, V.Vavrlová, T.Kubista, J.Pytlík -- M.Olišarová, B.Fousová