PROGRAM NA 17. TÝDEN

publikováno 23.04.2019

PROGRAM NA 17. TÝDEN:

MUŽI: 26.4.2019 od 17,30 h -- brigáda - sraz bude upřesněn

27.4.2019 od 16,00 h -- SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 14,00 h

PŘÍPRAVKA:  23.4.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

25.3.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

28.3.2019 od 9,45 h -- TURNAJ ŠMOLOVY - ŠMOLOVY, VĚŽ, HNĚVKOVICE

PŘEDPŘÍPRAVKA: 23.4.2019 od 17,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 19. KOLO -- HNĚVKOVICE - JEŘIŠNO 4:2 (2:1), hráno 21.4. v Hněvkovicích, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, Z.Rajdl, P.Bahr, P.Končel (74. L.Vavrla)  - O.Štastný, M.Večeřa, M.Svoboda, J.Těšínský - J.Smítka - J.Chyba (85. P.Rajdl)

Branky: 20. O.Šťastný, 45. M.Večeřa z penalty, 62. J.Smítka, 72. M.Svoboda

V dalším kole jsme přivítali tým z Jeřišna, těsně před začátkem jsme museli řešit dvě nečekané absence ze zdravotních důvodů (P.Storož, M.Pajer), ale i tak se naše mužstvo semklo a získalo po dlouhé době tři soutěžní body. Hostům se na jaře celkem dařilo a i v Hněvkovicích měli dobrý začátek. Do vedení se náš soupeř dostal v 15. minutě, to když skončil v naší síti padáčkem  kopnutý trestný kop Šťastným  -- 0:1. Jenže oranžovočerní hostům dlouho vedení nenechali, ve 20. minutě přišel křížný centr zleva a nechytatelnou střelou k tyči vyrovnal ONDRA ŠŤASTNÝ -- 1:1. Hosté hrozili především z levé strany, kdy útoky tahal  kapitán Doležal. I my jsme si vytvořili několik závarů, ale skóre se měnilo až ve 45. minutě. To byl ve vápně zfaulován J.Smítka a následovala penalta. Tu proměnil brankou do kabin střelou k tyči MARTIN VEČEŘA -- 2:1.

V minulých zápasech nám ve druhé půli většinou docházely síly, tentokráte však byla situace jiná a hněvkovickým se poločas vyvedl. Těsně po hodině našel načechraný centr O.Šťastného hlavičkujícího JAKUBA SMÍTKU  a výsledkem krásné akce byl třetí gól v síti Jeřišna -- 3:1. Jenže hosté nesložili zbraně a o chvilku později utekl obraně Langer a i s trochou štěstí překonal našeho brankáře -- 3:2. Poslední branka zápasu padla v 72. minutě, to když rohový kop od M.Večeři našel MATĚJE SVOBODU a jeho tvrdá střela se odrazila od břevna do sítě - další pěkný gól -- 4:2. Poté ještě trefil J.Smítka tyčku, v závěru si Hněvkováci skóre pohlídali a celkem v poklidu si připsali první jarní soutěžní výhru.

Zápas, který jsme potřebovali vyhrát se povedl a budeme doufat, že nás nakopne do dalších zápasů. Ten příští hrají Hněvkovice následující sobotu v dalekém Sobíňově, začátek  utkání je v 16 hodin.

H.Borová B - Veselý Žďár 0:3

_____________________________________________________________________________________________________

PŘÍPRAVKA - TURNAJ V HNĚVKOVICÍCH

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

SESTAVA: L.Olišar - K.Malimánek, D.Pajerová, V.Vavrlová, T.Kubista, F.Burian, J.Pytlík, T.Fanta, B.Fousová, M.Olišarová

HNĚVKOVICE - H.BROD C 7:1, branky: 4x Tomáš Kubista, 3x Filip Burian

První utkání starší přípravka jednoznačně ovládla a zaslouženě zvítězila.

HNĚVKOVICE - ŠMOLOVY 3:7, branky: Tomáš Kubista, Jáchym Pytlík, Filip Burian

Ve druhém utkání Hněvkováci brzy vedli, ale soupeř utkání otočil a ovládl. Naši borci se však snažili a zaslouží pochvalu.

Další turnaj následuje 28.4. ve Šmolovech, kde kromě domácích nám bude soupeřem i tým Věže.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

SESTAVA: Š.Malimánek - M.Vrána, M.Livora, A.Vrána, J.Pajer - J.Kubín, M.Vavrla, D.Rajdl

HNĚVKOVICE - OKROUHLICE 0:7 a 2:4

Mladší přípravka doplněná o čtyři členy minipřípravky sehrála dvě utkání s Okrouhlicí. Naši borci se kromě první poloviny prvního zápasu drželi a srdnatě bojovali. Ve druhém utkání už byla hra vyrovnaná, měli jsme i dvě premiéry, v utkání poprvé oblékli hněvkovický dres šestiletý Míša Vavrla a pětiletý David Rajdl. Branky našeho týmu vstřelili Kuba Pajer a Toník Vrána. Několikrát tým podržel i brankář Šťépa Malimánek. V penaltách byli naši borci vyrovnaným soupeřem.

Mladší přípravka cestuje se starší 28.4. do Šmolov, kde soupeřem bude tým Věže.