MUŽI: 29.4. od 18 h -- příprava " PÁLENÍ ČARODĚJNIC"

3.5. od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

5.5. od 16,30 h -- HNĚVKOVICE - VESELÝ ŽĎÁR, sraz v 15,00 h

PŘÍPRAVKA: 30.4.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

2.5.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

4.5.2019 od 9,45 h -- turnaj Věž, Okrouhlice, Hněvkovice - turnaj je pro starší i mladší přípravku

PŘEDPŘÍPRAVKA: 30.4.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

_____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 20. KOLO -- SOBÍŇOV - HNĚVKOVICE 0:1 (0:0), hráno 27.4, v Sobíňově, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: M.Peroutka - P.Bahr, P.Storož, Z.Rajdl, M.Fanta - P.Veleta (82. L.Vavrla), M.Svoboda, M.Večeřa, P.Končel, O.Šťastný - J.Chyba (74. J.Vošický)

Branka: 84. P.Bahr

Ze Sobíňova se moc body nevozí a podle našich neoficiálních info, zde vyhrál tým soupeře někdy na podzim v roce 2017. Úvod zápasu se nesl ve velkém tlaku domácích, naše obrana odolávala a mnohdy i s velkým štěstím, prvních patnáct minut jsme byli téměř neustále ukováni na vlastní polovině. Do poločasu jsme toho ofenzivně moc nevymysleli a několikrát nás zachránil svými zákroky náš brankář. Když už jsme se dostali do přečíslení, zastavila nás ofsajdová past domácích. Po poločasovém hvizdu rozhodčího byl pro nás nerozhodný výsledek velmi lichotivý.

Ve druhé půli byl náš výkon co se týče hry dopředu již sympatičtější. Naše útočné akce tahala především dvojice O.Šťastný - M.Svoboda. Zhruba po hodině hry však naštěstí vykopával z brankové čary P.Končel jistý gól. Tlak domácích postupně končil a naše brejky začali být nebezpečné, první velkou možnost měl J.Chyba, ale jeho hlavička z malého vápna skončila těsně mimo. Jak již bylo psáno výše, spousta našich útoků končila ofsajdem, a systém měli Sobíňovští velmi dobře zvládnutý. Zhruba v 70. minutě měl dobrou možnost O.Šťastný, ale přestřelil. Obrana zvládala ataky domácích a v závěru začal dělat problémy domácím střídající J.Vošický, který se vrátil do sestavy po několikaměsíčním zranění. V 83. minutě jsme se zlobili, když dle našeho názoru nebyla po faulu na něj odpískána penalta, ale jen rohový kop. Z něj však poslal O.Šťastný míč napříč penaltou a ten se dostal až k osamocenému PETRU BAHROVI, pro nějž nebyl problém trefit prázdnou bránu -- 0:1. O chvíli později mohl zvýšit M.Svoboda, který prošel od poloviny hřiště až sám před brankáře, ale jeho bomba prosvištěla nad branku. Domácí si v závěru vytvořili několik standartek, ty však defenzíva Hněvkovic odvrátila, a tak jsme si připsali velmi cennou výhru na hřišti těžkého soupeře.

Kolektivní a bojovný výkon tak slavil úspěch a doufejme, že ho potvrdíme i v utkání o šest bodů příští neděli, kdy hostíme doma od 16,30 h Veselý Žďár.

Česká Bělá - Habry B 0:0

Libice - Rozsochatec B 1:1

Veselý Žďár - Maleč 3:1

Jeřišno - Šlapanov 3:0

Keřkov - Mírovka B 3:0

Lípa B - H.Borová B 0:1