MUŽI: 7.5.2019  od 17 h -- brigáda pro Zemko Kožlí, sraz na fotbalovém hřišti

12.5.2019 od 10 h -- LÍPA B - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd v 8,15 h

PŘÍPRAVKA: 7.5.2019 od 17 h -- brigáda pro Zemko Kožlí, sraz na fotbalovém hřišti

12.5.2019 od 14:45 h - turnaj H.Brod pro starší přípravku

12.5.2019 od 14:30 h -- přátelské utkání -  Okrouhlice

PŘEDPŘÍPRAVKA: 9.5.2019 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

_________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 21. KOLO -- HNĚVKOVICE - VESELÝ ŽĎÁR 0:2 (0:2), hráno 5.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA: M.Peroutka - P.Bahr, P.Storož (25. M.Pajer), Z.Rajdl, M.Fanta (74. L.Vavrla)  - P.Veleta (89. J.Těšínský), M.Večeřa, M.Svoboda, P.Končel, O.Šťastný - J.Chyba (46. J.Vošický)

Hněvkovičtí fotbalisté důležitý zápas o šest bodů nezvládli a po dvou výhrách odchází poraženi. A zcela zaslouženě. Ráz utkání určil hned jeho úvod, nejprve v 6. minutě nejlepší hráč hostů P.Kubát přes nedůraz našich hráčů našel na vápně volného Nového a ten střelou po zemi otevřel skóre -- 0:1. Druhý gól hostů padl po čtvrthodině, když po souboji u autové čáry a domnělému očekávání odpískání faulu na našeho hráče přestalo několik oranžovočerných hrát a celkem lehká střela Štefáčka skončila v síti -- 0:2. Pak ještě zachraňoval po akci hostů náš brankář, když vytahoval přesně koplý trestný kop Kubáta. My jsme si vytvořili dvě šance, nejprve přestřelil P.Veleta, a pak jsme se neprosadili ani po akci P.Končela. Jinak byl výkon oranžovočerných mdlý a bez známky důrazu.

Ve druhé půli jsme přece jen trochu zabrali ve hře dopředu a několikrát jsme svého soupeře zatlačili. Hosté ve druhé půli trefili dvakrát břevno po střelách Kubáta. Z našich hráčů byl nejnebezpečnějším M.Svoboda, jeho dvě střely z dálky však vykryl Půža v brance  soupeře. Hosté pak trpělivou hrou a kouskováním došli ke třem bodům a tím pádem se na nás i bodově dotáhli v tabulce.  Na zápas se sešlo po dlouhé době hodně hráčů, ale výsledný efekt se bohužel nedostavil, utkání nám nevyšlo.

V příštím kole míříme netradičně v neděli dopoledne do Lípy, kde se s místní rezervou střetneme od 10. hodin.

Hněvkovice - Věž 4:2, branky: 2x  Filip Burian, Tom Kubista,  Lukáš Olišar

Sestava: L.Olišar (J.Pytlík) - V.Klemanová, K.Malimánek, T.Kubista, D.Pajerová, F.Burian, T.Fanta, J.Pytlík (L.Olišar), M.Olišarová, V.Vavrlová

První zápas jak je vidno dle výsledku našim borcům nevyšel, ale ve druhém jsme se dočkali výhry.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - TURNAJ VE VĚŽI:

Hněvkovice - Okrouhlice 4:2, branky: 2x Kuba Lisičan, 1x Kuba Pajer, 1x Toník Vrána

Hněvkovice - Věž 0:2

Sestava: Š.Malimánek (J.Pajer) - M.Vrána, J.Pajer, A.Vrána, J.Lisičan, J.Kubín, D.Rajdl, J.Vrána

První utkání naši borci zvládli, vypracovali si až čtyřbrankový náskok, několik šancí soupeře zlikvidoval i Šťépa Malimánek v brance, v závěru hráči Okrouhlice sice snížili, ale více již oranžovočerní nepovolili

Ve druhém utkání to bylo dlouho nerozhodně, nejen výsledkově, ale i na hřišti, ve druhém poločase dali domácí branku a v poslední minutě své vedení pojistili.