MUŽI: 17.5.2019 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

19.5.2019 od 16,30 h -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV, mistrovské utkání, sraz v 15 hodin

PŘÍPRAVKA: 16.5.2019 od 17 h -- trénink fotbalové hřiště

STARŠÍ: 19.5.2019 od 9 h - turnaj Hněvkovice - Habry - Šmolovy

MLADŠÍ: 19.5.2019 od 9 h - turnaj Hněvkovice - Okrouhlice - Šmolovy

MINIPŘÍPRAVKA: 14.5.2019 od 17,15 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

18.5.2019 od 17,15 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

___________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 21. KOLO -- LÍPA B - HNĚVKOVICE 5:2 (3:2), hráno 12.5.2019 v Lípě, rozhodčí Ondráček

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, Z.Rajdl, P.Bahr, M.Fanta - O.Šťastný, M.Večeřa, P.Končel (70. J.Těšínský), M.Pajer, J.Vošický - J.Smítka

Branky: 35. M.Večeřa, 40. P.Bahr

Na další důležitý zápas do Lípy nás odjelo pouhých dvanáct hráčů, ani domácí však nebyli zcela kompletní. Lípa nás první čtvrtinu zápasu neustále tlačila - kromě jedné velké šance J.Smítky z úvodu -  a brzy šla i do vedení, když ve 14. minutě třiapadesátiletý matador Havel zakončil svůj brejk, poté co jednomu z našich hráčů odskočil míč -- 1:0. Ve 25. minutě si prošel nikým neatakovaný středem hřiště Rosecký, jeho střelu vyrazil náš brankář, ale dobíhající Havel přidal bez problémů svůj druhý gól -- 2:0. Následně se začali osmělovat i hosté a přibývali i šance. Zhruba po půlhodině trefil břevno O.Šťastný. Pak se zaskvěl náš brankář, když svým skokem vytahoval jistý gól po nechtěné hlavičce vlastního spoluhráče. Ve 35. minutě se po rohu prosadil v souboji P.Bahr a jeho příhru hlavou usměrnil do sítě zblízka také hlavou MARTIN VEČEŘA -- 2:1.  O chvíli později jsme vyrovnali. Rohový kop přetáhl O.Šťastný na vzdálenější tyč, kde hlavou skóroval PETR BAHR -- 2:2. V závěru poločasu se udály velmi důležité události zápasu. Nejprve své emoce neunesl kapitán Lípy Bouda, který hlavičkou způsobil evidentně záměrně tržnou ránu na hlavě jednoho za našich hráčů. Bohužel si celé situace nevšiml ani jeden z trojice delegovaných rozhodčích....a poté následoval útok domácího exligisty Slámy, který od vlastního vápna prošel až na vápno naše, kde si narazil s Roseckým a gólem do šatny vrátil Lípě vedení -- 3:2.

Druhou půli jsme začali aktivně, vytvořili jsme si mnoho šancí, ale góly stříleli domácí, konkrétně prokázal své kvality Rosecký. Nejprve v 65. minutě po správně nařízeném trestném kopu trefil nechytatelně k tyči -- 4:2. Naši hráči se i nadále snažili, doslova s vypětím všech sil zachraňoval domácí branká na brankové čáře v 70. minutě nákop P.Velety. Další šance měli O.Šťastný, J.Smítka, ale bohužel se snížit nepovedlo. A tak deset minut před koncem zchladil veškerou naši snahu opět Rosecký, kdy se neobsazený opřel těsně za vápnem do míče a jeho tečovaná střela zamířila opět nechytatelně k tyči -- 5:2. V utkání, ve kterém jsme mohli určitě nějaké body přivézt jsme však vysoko prohráli. Vzhledem k tomu, že Veselý Žďár otočil gólem z poslední minuty svůj duel se Sobíňovem, padají Hněvkováci na předposlední místo a v posledních pěti kolech budou mít hodně starostí se záchranou soutěže. Snad si to hráči uvědomí a všichni udělají pro setrvání v soutěži své maximum.