Úvod » SEZONA 2018/2019

21. TÝDEN

publikováno 20.05.2019 (aktualizováno 24.05.2019)

PROGRAM NA 21. TÝDEN:

MUŽI: 25.5. od 16,30 h -- ČESKÁ BĚLÁ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 14,30 h

24.5. od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 21.5. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

23.5. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 25.5. od 9,45 h -- turnaj Habry - Hněvkovice - H.Brod C, odjezd v 8,45 h

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 26.5. od 14,00 h -- turnaj Okrouhlice - Hněvkovice - Věž, odjezd ve 13,00 h

MINIPŘÍPRAVKA: 22.5. od 17,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 23. KOLO -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV 1:2 (0:2), hráno 19.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Havránek

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, Z.Rajdl, P.Bahr, P.Končel - O.Šťastný, M.Fanta, M.Večeřa, L.Vavrla (31. J.Těšínský) - J.Vošický, J.Smítka

Branka: 67. J.Smítka

Na zápas s Keřkovem nám kromě čtyř dlouhodobě zraněných chyběli i další zranění P.Storož s M.Pajerem, na utkání jsme ani nemohli počítat s M.Svobodou a J.Chybou, přesto hráči odehráli celkem dobrý zápas, i když bez bodového zisku. První šanci jsme si vytvořili my, ale J.Smítka neproměnil, naopak, celkem lacino jsme po výkopu hostujícího brankáře a koncovce Kunce brzy (6. minuta) prohrávali -- 0:1. První půle byla vyrovnaná, šance si vytvářeli oba týmy, každé z mužstev mělo ještě minimálně další tři gólovky. Trefil se však jen ve 22. minutě hostující Zvolánek -- 0:2. Takový byl i výsledek poločasu.

V druhé části zápasu jsme byli lepším týmem a tlačili jsme se k brance soupeře, kterou opanoval výborně chytající Matějka. Hosté mířili na naši branku nebezpečně z trestného kopu, ale střelu vytáhl náš brankář na roh. Branku naděje vsítil po centru z levé strany důrazný JAKUB SMÍTKA v 67. minutě -- 1:2. V poslední čtvrtině zápasu  jsem byli téměř stále nastěhováni před brankou soupeře, bohužel jsme nevyužili ani ty největší šance, a tak nás prohra musí rozhodně mrzet. Na svého soupeře jsme měli, bohužel laciné inkasované branky a špatná koncovka nám možnost bodovat vzala.

V příštím kole míříme na hřiště vedoucí ČESKÉ BĚLÉ, kde se s domácími střetneme v sobotu od 16,30 hodin.

Maleč - Česká Bělá 1:5

Habry B - Rozsochatec B 2:4

Mírovka B - Šlapanov 2:2

Sobíňov - Lípa B 7:2

H.Borová B - Libice 5:2

Veselý Žďár - Jeřišno 1:0

_____________________________________________________________________________________________________

PŘÍPRAVKY - TURNAJ V HNĚVKOVICÍCH:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: HNĚVKOVICE - HABRY 1:8, HNĚVKOVICE - ŠMOLOVY 3:9

SESTAVA: L.Olišar, T.Fanta - V.Klemanová, K.Malimánek, D.Pajerová, T.Kubista, F.Burian, J.Pytlík, Š.Malimánek, B.Fousová, M.Olišarová, V.Vavrlová

Naše starší přípravka na turnaji na domácí půdě na své soupeře nestačila, branky v zápasech dali Tomáš Kubista, Filip Burian a Jáchym Pytlík.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: HNĚVKOVICE - OKROUHLICE 6:3 a HNĚVKOVICE - ŠMOLOVY 1:4

SESTAVA: A.Vrána, J.Pajer - M.Vrána, J.Lisičan, J.Pátek, J.Kubín, M.Livora, J.Vrána, V.Vavrlová, D.Rajdl

Naše mladší přípravka v prvním utkání porazila Okrouhlici, když branky vstřelili 2x Kuba Lisičan, 2x Kuba Pajer, 1x Jan Pátek, 1x Kuba Vrána, poslední dva jmenovaní šestiletí střelci dali své první branky v zápasech, premiéru v brance zvládl skvěle Toník Vrána. Ve druhém zápase stříleli branky hosté, naši borci se však nenechali zahanbit  a srdnatě proti soupeři bojovali. Branku vstřelil Kuba Pajer.

Díky všem hráčům, rodičům, přiznivcům a trenérům přípravek za spolupráci při uspořádání turnaje. Minulý týden jsme měli reprezentantky v okresních výběrech kraje Vysočina, za okres Havlíčkův Brod byli nominováni z našeho mužstva Denča Pajerová a Vanessa Klemanová.