MUŽI: 31.5.2019 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

1.6.2019 od 14 h - DĚTSKÝ DEN NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI

2.6.2019 od 16,30 -- HNĚVKOVICE - LIBICE, mistrovské utkání, sraz v 15 h

PŘÍPRAVKA: 28. a 30.5.2019 od 17 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

2.6.2019 od 9 h - turnaj Hněvkovice - Věž - Leština -- starší i mladší přípravka

MINIPŘÍPRAVKA: 29.5.2019 od 17,15 - 18,30 h

MUŽI: 24. KOLO -- ČESKÁ BĚLÁ - HNĚVKOVICE 2:1 (1:0), hráno v České Bělé, rozhodčí Herink

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, Z.Rajdl, P.Bahr, P.Končel - M.Pajer, M.Večeřa, M.Svoboda, O.Šťastný - J.Vošický, M.Fanta

Branka: 83. M.Svoboda

Další kolo nás zaválo do vedoucí České Bělé, na utkání nás odjelo pouze jedenáct, na lavičce byl pouze po operaci nehrající J.Šťastný. Kromě pěti zraněných neodcestoval J.Smítka, jež má  podezření na mononukleózu, v pátek se navíc na bagu zranil i L.Vavrla, osobní povinnosti nedovolili odcestovat J.Těšínskému, na sraz nedorazil ani J.Chyba. Úvod utkání se nesl v tlaku domácích, které jsme však moc k blízkosti naší branky nepouštěli, naši hráči dobře dostupovali a srdnatě bojovali, spoléhali jsme na brejky. Zhruba ve 20. minutě se domácí opravněně dožadovali penalty, před kterou však následovalo strčení do našeho hráče a rozhodčí možná pod dojmem kompenzace penaltu nepískl. Penalta proti nám byl nařízena ve 33. minutě, kdy jeden z našich hráčů fauloval na hranici velkého vápna. Rozhodčí nejprve nevěděl co s celou situací provézt, domácí pomezní (my jsme svého neměli, takže můžeme Bělé vpodstatě děkovat, že někdo na lajně vůbec byl) však hlavnímu nekompromisně poradil kopat penaltu. Tu Souček kopl k tyči, náš brankář na jeho střelu jen těsně nedosáhl -- 1:0. My jsme byli nejvíce nebezpeční ke konci poločasu, naši největší šanci měl O.Šťastný po brejku, brankář Přibyl však jeho střelu lehce tečoval mimo - navíc se sportovně přiznal k rohovému kopu.

Ve druhé půli byl podobný průběh, Bělá následně střídala i své hráče, aby utkání rozhodla, domácí měli několik standartek, ale my jsme drželi stav. Do ofenzívy jsme moc nebezpeční nebyli. V závěru jsme ale  otevřeli hru a hráli pouze na tři beky. V 83. minutě se nám to vyplatilo, po rohovém kopu a střele O.Šťastného, která se odrazila k MATĚJI SVOBODOVI jsme díky jeho střele vyrovnali -- 1:1. Jenže ani remíza nám nebyla přána, po chybě v obraně se v 88. minutě po brejkové situaci prosadil pěknou střelou M.Pleskač -- 2:1. A ač jsme se dožadovali nastavení (a myslím, že i celkem oprávněně), rozhodčí Herink ukončil chvilku po rozhodující brance utkání, ve kterém vyhrál lepší tým, který míří do okresního přeboru. Česká Bělá má několik let tým hrající v popředí tabulky, a tak jí přejeme, ať se zadaří postoupit o soutěž více.

V příštím kole hostíme ve ´´ šlágru kola´´ předposlední Libici, začátek nedělního utkání je v 16,30 hodin.

Rozsochatec B - Mírovka B 1:2

_____________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ HABRY

H.Brod C - Hněvkovice 9:2, branky - 2x Tomáš Fanta

Habry - Hněvkovice 10:2 - branky - Denča Pajerová, Jakub Pajer

SESTAVA: L.Olišar (T.Fanta) -- K.Malimánek, D.Klemanová, D.Pajerová, T.Fanta (L.Olišar), V.Vavrlová, J.Pajer, Š.Malimánek, M.Olišarová

Naše starší přípravka odjela hodně oslabená o své střelce T.Kubistu, F.Buriana, J.Pytlíka, chyběla i B.Fousová, ale dle vyjádření trenéra M.Fanty naši borci zaslouží za svůj výkon velkou pochvalu a uznání.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: TURNAJ OKROUHLICE

Hněvkovice - Okrouhlice 1:1, branka: Jakub Pajer

Hněvkovice - Věž 3:0, branky: 2x Matyáš Livora, 1x Jakub Pajer

SESTAVA: A.Vrána (J.Pajer) -- M.Vrána, M.Livora, J.Pajer (A.Vrána), J.Kubín, J.Pátek, D.Rajdl, J.Vrána

Naše mladší přípravka doplněná o členy předpřípravky předvedla v obou zápasech výborný výkon a chlapci potěšili své rodiče a rodinné příslušníky výborným kolektivním výkonem. Jen tak dále!