PROGRAM NA 23. TÝDEN:

MUŽI: 7.6.2019 od 18,30  h -- trénink, fotbalové hřiště

8.6.2019 od 16,30 h -- ŠLAPANOV - HNĚVKOVICE, odjezd ve 14,45 h

PŘÍPRAVKA: 5.6.2019 od 17 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

6.6.2019 od 17,30 h -- DOLNÍ KRÁLOVICE - HNĚVKOVICE, přátelské utkání-hrají starší i mladší

PŘEDPŘÍPRAVKA: 5.6.2019 od 17,15 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 24. KOLO -- HNĚVKOVICE - LIBICE 1:1 (1:0), hráno 2.6. v Hněvkovicích, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: J.Rajdl (46. M.Peroutka) - P.Bahr, P.Storož (75. M.Červený), Z.Rajdl, P.Končel (58. L.Vavrla) - M.Pajer, M.Večeřa, M.Svoboda, O.Šťastný - P.Veleta (46. J.Smítka), M.Fanta (63. J.Vošický)

Na utkání předposledního s posledním jsme se sešli v celkem nezvykle vysokém počtu a zápas jsme si zasloužili a měli vyhrát. Bohužel se nestalo a v závěru jsme ještě paradoxně bránili bod. V prvním poločase měli hosté jednu velkou šanci v jeho polovině, jinak byla první půle přehlídkou mnoha našich možností. Hosté přijeli v jedenácti a během pár minut jim dorazil dvanáctý hráč. My jsme šli do vedení ve 26. minutě, když si na hranici ofsajdu naběhl na pas P.Storože nestárnoucí MARTIN FANTA a svůj brejk zakončil střelou podél nejlepšího hráče hostů, brankáře Polanského -- 1:0. I následně jsme měli více ze hry, nejvíce toho naběhal asi M.Svoboda, který se snažil zásobovat spoluhráče přihrávkami. Velkou šanci neproměnil ani M.Pajer, a tak jsme odcházeli do kabin za úmorného vedra jen s těsným náskokem, kdyby však bylo naše vedení tří či čtyřbrankové, nikdo by se nemohl divit.

Ve druhé půli hosté přidali na běhání a začali nám více zatápět. Vyrovnaná hra na po dlouhé době krásně travnatém pažitu přinášela další šance. Do trháku jsme mohli jít po další šanci M.Pajera, tomu však velkou možnost zneškodnil jistý brankář soupeře. Velké varování hostů přišlo zhruba dvacet minut před koncem, když jeden z jejich hráčů těsně před malým vápnem nepochopitelně přestřelil poloprázdnou bránku. Když už se zdálo, že utkání dovedeme do vítězného konce, inkasovali jsme (pokolikáté již v této sezóně) v závěrečných minutách. Konkrétně v 84. minutě po rohovém kopu využil Škarýd nedůrazu našich hráčů a vyrovnal -- 1:1. O chvíli později po špatné přihrávce našeho obránce  vychytal hosty v tutové šanci M.Peroutka. Závěr jsme protrápili a nakonec skončilo utkání remízou.

V příštím kole míříme na hřiště druhého Šlapanova, začátek sobotního utkání je v 16.30 hodin.

Maleč - Šlapanov 3:2

_______________________________________________________________________________________________________

HNĚVKOVICE - VĚŽ 3:8 (1:5), branky: 2x Jakub Pajer, 1x Jakub Vrána

SESTAVA: A.Vrána (Jan Kubín) - M.Livora, Jiří Kubín, J.Pajer, J.Pátek, J.Vrána, K.Zaňková

Mladší přípravce chybělo několik hráčů, nahradili je členové minipřípravky a všichni naši srdnatě bojovali a v prvním zápase se podařilo přehrát Leštinu, svůj první zápas ozdobila hned brankou Kája Zaňková.

Ve druhém utkání se našim borcům nepovedl první poločas, který vysoko prohráli, druhá půlka už byla vyrovnaná a viděli jsme několik pěkných fotbalových momentů :-)

Za velkého vedra zaslouží všichni sportovci respekt za své výkony. :-)

Turnajový systém končí, nikoliv však zápasy pro naše kategorie, ve čtvrtek 6.6. vyrážíme s oběma mužstvy na utkání do Dolních Kralovic, začátek bude od 17,30 h.