PROGRAM NA 24. TÝDEN

publikováno 10.06.2019 (aktualizováno 13.06.2019)

PROGRAM NA 24. TÝDEN:

MUŽI: 15.6.2019 od 14,30 h -- HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC B, sraz ve 13,15 h

PŘÍPRAVKY + MINIPŘÍPRAVKY: 11.6.2019 od 17 h -- LEDEČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE, přátelské zápasy pro obě kategorie, sraz v 16,30 h

_________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 25. KOLO -- ŠLAPANOV - HNĚVKOVICE 3:1 (3:0), hráno 8.6. ve Šlapanově, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta (83. M.Červený), Z.Rajdl, P.Bahr, P.Končel - O.Šťastný, M.Večeřa, M.Fanta, L.Vavrla (60. J.Těšínský) - J.Vošický, M.Svoboda

Na předposlední utkání letošní neúspěšné sezóny jsme dorazili hodně nekompletní a domácí hráči nás v první půli vyučili v efektivitě proměňování šancí a důrazu. Skóre otevřel v 11. minutě po autu a nedůrazu našich hráčů v pokutovém území zblízka Dobrovolný -- 1:0. Druhá branka se nám zdála ofsajdová, míč si přebral na hranici velkého vápna Dvořáček a prostřelil našeho brankáře -- 2:0. My jsme měli dvě velké možnosti. Nejprve utekl obraně soupeře M.Svoboda, ale jeho šanci zlikvidoval reflexivním zákrokem nohou šestapadesátiletý brankář domácích Pruknar. O chvíli pozděli šel sám na bránu z druhé strany O.Šťastný, ale bohužel přestřelil. Místo aby bylo vyrovnáno, přišel roh,  ze kterého se prosadil opět díky našem nedůrazu těsně před pauzou hlavičkující kanonýr Schafferhans - 3:0.

Hněvkovičtí  se však ve druhé půli nevzdali a svého soupeře celou část přehrávali. Snížit se povedlo našemu nejlepšímu hráči MARTINU FANTOVI v 50. minutě -- 3:1. Branka nám dodala sílu a domácí se jen velmi těžko dostávali ve druhé půli k našemu vápnu. Jedinou šanci měl Zych, jeho povedená střela mířila vedla. Oranžovočerní sice tlačili, ale mnoho závarů se nepovedlo dotlačit k další brance. V závěru si výhru šlapanovští pohlídali, a tak, ač jsme si již poněkolikáté v této sezóně nějaký ten bod zasloužili, odjíždíme s prázdnou. Velký tabulkový rozdíl v tomto utkání znát rozhodně nebyl, hráči za svůj výkon především ve druhé půli zaslouží pochvalu. Utkání proběhlo v poklidném duchu, bez záludností...

V posledním utkání ročníku hostíme netradičně v sobotu 15.6. od 14,30 h doma Rozsochatec B.  Předposlední kolo rozhodlo o novém účastníkovi okresního přeboru, stala se jím poprvé v historii Česká Bělá. A Hněvkovičtí? Po sedmi letech padají do nejnižší okresní soutěže...i přesto, že jarní výkony i výsledky byly se soupeři vyrovnané, nezískávali jsme body a na ty se jak všichni ví, hraje....nyní záleží na hráčích, jakou budou mít chuť bojovat o postup, ale také na tom, zdali nás budou pronásledovat i nadále zranění.

Libice - Sobíňov 0:4

Keřkov - Lípa B 3:1

Habry B - H.Borová B 2:0

Jeřišno - Mírovka B 2:0

Rozsochatec B - Maleč 4:2

Česká Bělá - Veselý Žďár 5:1