publikováno 17.06.2019

PROGRAM NA 25. TÝDEN:

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA + MINIPŘÍPRAVKA: 18.6.2019 od 17,15 - 18,30 h - trénink, fotbalové hřiště

___________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 26. KOLO -- HNĚVKOVICE - ROZSOCHATEC B 3:3 (1:3), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka - P.Veleta, Z.Rajdl (28. J.Těšínský), P.Bahr, P.Končel - O.Šťastný, M.Večeřa, M.Pajer, L.Vavrla (81. M.Červený) - J.Vošický, M.Fanta

V posledním kole soutěže jsme hostili tým z Rozsochatce, výsledek utkání již neměl žádný vliv na naše postavení v tabulce, na předposlední sestupové místo. Hosté dorazili jen v jedenácti a Hněvkovicím vyšel úvod, po centru z pravé strany se prosadil benjamínek naší sestavy - LUKÁŠ VAVRLA  v 6. minutě střelou zblízka -- 1:0. Oranžovočerní nadále tlačili a přiznám se, že šancí bylo tolik, že si ani nepamatuji, kteří hráči v nich byli. To u hostů to bylo jinak. Využili téměř vše, nejprve v 18. minutě zachytil hostující Dočkal míč na vlastním velkém vápně, založil protiútok a ze středového půlkruhu následně přeloboval našeho brankáře -- 1:1. Další únik hostů a o pět minut později přidal Dlouhý pěknou střelou k tyči, kdy náš hráč brankář přes spoluhráče nic neviděl, druhý gól -- 1:2. Třetí branku hostů přidal po krásném blafáku kanonýr Kiss po půlhodině hry -- 1:3. Do konce poločasu přišly další šance domácích, ale střelec nám chybí celé jaro.

Ve druhé půli tlak Hněvkovic neochabl a oranžovočerní se dočkali zaslouženého vyrovnání. Nejprve snížil po závaru v 64. minutě PETR VELETA, aby v 73. minutě přesnou hlavičkou vyrovnával MICHAL PAJER -- 3:3. Tři body  mohl ještě překlopit na naší stranu J.Vošický, ale po samostatné akci sám před brankářem nezamířil těsně před koncem přesně.

Utkání plné našich šancí tak končí nerozhodným výsledkem.

H.Borová B - Mírovka B 3:0 kontumace, hosté nedorazili

Sobíňov - Šlapanov 6:0

Jeřišno - Keřkov 6:2

Maleč - Habry B 3:4

Lípa B - Česká Bělá 1:3

Veselý Žďár - Libice 8:0