PROGRAM NA 34. TÝDEN:

MUŽI: 25.8. od 16 h - Hněvkovice - Štoky B

MLADŠÍ ŽÁCI: 20. a 23.8. od 16:45 - 18:15 h trénink, fotbalové hřiště

__________________________________________________________________________________________________

3. kolo (2. hrané) - Chotěboř C - Hněvkovice 4:1 (1:1), hráno 18.8. v Chotěboři, rozhodčí Culka

SESTAVA: R.Veleta - J.Sechovec, P.Končel, O.Šťastný, J.Těšínský - M. Sedláček, L.Vavrla, L.Holeta, M. Červený, O. Bělohradský  - P.Veleta -- A. Gadzhev

Hněvkovičtí dorazili do Chotěboře bez velkého počtu hráčů, některých zraněných, některých omluvených, některých neomluvených a některých pracovně vytížených. Přesto šli ve 3. minutě do vedení po brejku a zakončení Mirka Sedláčka. Domácí tlačili sice celý poločas, stačilo to pouze na jednu branku, mohli dokonce prohrávat, když šli naši hráči dvakrát sami na branku.

Na začátku druhé půle šel další z hněvkovických sám na branku, ale brankář domácích prokázal,  proč ještě na jaře chytal krajský přebor. Od 60. minuty už začali padat branky do naší sítě.

Mužstvo zaslouží za kolektivní výkon a přístup velkou pochvalu, brankář a obrana působili spolehlivě, hráči v záloze a útoku toho pro tým hodně naběhali.

V příštím kole hostí Hněvkovice doma v neděli Štoky B od 16 h.