PROGRAM NA 35. TÝDEN:

MUŽI: 30.8. od 16:00 h - Havlíčkova Borová B - Hněvkovice

MLADŠÍ ŽÁCI: 27.8. od 16:45 h - trénink, fotbalové hřiště

30.8. od 17:15 h - Hněvkovice - Havlíčkova Borová, mistrovské utkání

1.9. od 10 h - Havlíčkův Brod B - Hněvkovice, mistrovské utkání - hraje se v Pohledu

_____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 4. KOLO (3.hrané) - HNĚVKOVICE - ŠTOKY B 4:5 (3:3), hráno 25.8. v Hněvkovicích, rozhodčí Culka

Hněvkovičtí muži mají na svém kontě po třech kolech nulu. Po sobotních pouťových slavnostech naše mužstvo nastoupilo proti Štokům B,  třikrát vedlo, ani to však na domácím hřišti k bodovému zisku nestačilo. V prvním poločase byl stav po trefách Petra Velety, Mirka Sedláčka a Martina Fanty vyrovnaný. Šance měly oba týmy, remíza byla spravedlivá.

Na začátku druhého poločasu poslal domácí do vedení Martin Večeřa. Další branku dal Lukáš Vavrla, nebyla však uznána pro ofsajd. Když dal v 77. minutě po narážečce se spoluhráčem, obejití protihráče a střele Petr Veleta další gól, divili jsme se skoro všichni, proč je praporek pomezního rozhodčího ze Štoků opět nahoře. Pan rozhodčí Culka však dal na svého ´´kolegu´´ a branka Hněvkovic opět nebyla uznána. Zápas měl být rozhodnut na stranu domácích, opak však byl pravdou.  Atmosféra zhoustla, přibylo nervozity a faulů. Slovo si vzal na závěr nejlepší hráč zápasu Buben, který nejprve tečovanou střelou a pak hlavičkou otočil zápas. I přes nastavení se pak již domácím nepovedlo vydolovat aspoň bod. Po třech kolem tedy uzavírají Hněvkovice s Lipnicí tabulku, třináct inkasovaných branek hovoří bohužel za vše. V příštím kole míří naši hráči v neděli do Borové, kde se s místní rezervou utkají od 16:00 hodin.