PROGRAM NA 36. TÝDEN:

MUŽI: 8.9. od 16 h - Hněvkovice - Mírovka B

MLADŠÍ ŽÁCI:  3.a 6.9. od 16:45 - 18:15 h trénink, fotbalové hřiště

8.9. od 13:15 h - Hněvkovice - Okrouhlice, mistrovské utkání

MUŽI: 5. KOLO - HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - HNĚVKOVICE 2:3 (2:0), hráno v H.Borové dne 1.9., rozhodčí Baloun

SESTAVA. P.Janů - J.Sechovec, P.Končel, P.Bahr, M.Fanta - L.Holeta, M.Večeřa, L. Vavrla, J.Hradil, M.Sedláček - P. Veleta - P.Kafka, M.Červený, A.Gadzhev, J.Těšínský

Branky: M.Sedláček, P.Veleta, J.Těšínský

Hněvkovičtí muži si připsali ve čtvrtém zápase první body. Oslabená sestava o několik hráčů prohrávala po poločase o dvě branky. Na začátku druhé půle snížil Mirek Sedláček, o vyrovnání se postaral v polovině druhého poločasu Petr Veleta. A kdo rozhodl? Po přihrávce L.Vavrly byl rozhodujícím střelcem Jirka Těšínský. Hráč, který nastoupil se sebezapřením, ale přesto své spolupráče přijel podpořit a i když je svátečním střelcem, trefil tři body přesně po krátkém pobytu na hřišti. Pochvalu jistě zaslouží mladý  brankář Pavel Janů a s ním i celé mužstvo za obrat.

V příštím kole přivítají Hněvkovice doma Mírovku B, začátek nedělního zápasu v 16. hodin.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA + TABULKA:

________________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI:

1. KOLO - HNĚVKOVICE - Havlíčkova Borová 1:8 (1:5), hráno 1.9. v Hněvkovicích

V prvním zápase v nové kategorii byl soupeř o stupeň lepší a zaslouženě zvítězil, přesto naši borci nechali na hřišti se silným týmem H.Borové vše.

2. KOLO - HAVLÍČKŮV BROD B - HNĚVKOVICE 2:4 (0:1), hráno 3.9. v Pohledu

Ve druhém zápase chybělo mnoho hráčů a  hráček včetně našeho nemocného střelce Kuby Vrány, ale mužstvo podalo výborný kolektivní výkon a zaslouženě nad svým soupeřem zvítězilo.