MUŽI: 22.9.2024 od 15:30 h - Hněvkovice - Ždírec nad Doubravou C

STARŠÍ ŽÁCI: 17. a 19.9. od 17-18:30 h - trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 17.9. a 20.9. od 16:45 - 18:15 h - trénink, fotbalové hřiště

22.9. od 12:45 h - Hněvkovice - Přibyslav, mistrovské utkání

________________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 6. KOLO (5. hrací) - Hněvkovice - Mírovka B 1:1 (1:0), hráno v Hněvkovicích dne 8.9.2024, rozhodčí Lóži

Branky: 8. vlastní

Sestava: M.Peroutka - O.Šťastný, P. Končel, P. Bahr, J. Těšínský - L.Holeta, M.Večeřa, L.Vavrla, J.Hradil, O.Bělohradský - P.Veleta - střídali: M.Fanta, M.Červený, A.Gadzhev

Hněvkovičtí nastoupili bez mnoha hráčů sestavy, navíc dlouholetá opora Jirka Šťastný oznámil ze zdravotních důvodů svůj fotbalový konec. Takže neveselé vyhlídky v tomto zápase a sebevědomý soupeř z Mírovky. Hosté si však v 8. minutě dali vlastní gól, když jejich stoper nechtěně hlavičkoval do vlastní branky. Poté celý zápas probíhal za převahy Mírovky, Hněvkovice se vpodstatě jen bránili a po nákopech hrozili brejky. Jeden takový vyšel ve 30. minutě, kdy si P.Veleta obhazoval brankáře soupeře, který vyběhl mimo vápno a trefil jeho ruku, kterou měl při těle. Rozhodčí odpískal ruku brankáře mimo pokutové území, ale udělil jen žlutou kartu. V dalším průběhu nejlepší hráč Hněvkovic - brankář M.Peroutka -  chytil několik šancí soupeře - a když byl překonán, vykopával z prázdné branky J.Těšínský.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, Mírovka se tlačila za vyrovnáním, ale hněvkovická obrana si za defenzívu zaslouží velkou pochvalu. V 54. minutě však střela Velfla znamenala vyrovnání. Ani největší šance poté Mírovka nevyužila a když se v závěru neprosadili ze dvou zajímavých možností ani hněvkovičtí, skončil zápas remízou. Dle průběhu hry, bod získali hněvkovičtí a Mírovka dva body ztratila.

V příštím kole míří Hněvkovice do Vísky, souboj týmů, kterým se moc nedaří začíná v neděli od 16. hodin.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA  + TABULKA:

MLADŠÍ ŽÁCI: Hněvkovice - Okrouhlice 1:1 (0:0), hráno 8.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Livora J.

Naši mladší žáci nastoupili proti silnému soupeři z Okrouhlice. Hosté byli po celý zápas lepší, ujali se na začátku druhé půle vedení, trefili dvě tyče...jenže v poslední minutě nakonec vyrovnal krásnou střelou Matyáš Livora a utkání tak skončilo remízou. Naši hráči a hráčky bojovali celý zápas a zaslouží velkou pochvalu.

Ve středu se představíme od 17h v Habrech, v neděli pak jedeme na derby do Ledče, začátek v 10h.