MUŽI: 29.9.2024 od 15:30 h - Lipnice n. S - Hněvkovice - mistrovské utkání

STARŠÍ ŽÁCI: 24. a 26.9. od 17 h - trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI:. 27.9.od 17 h - trénink, fotbalové hřiště

28.9. od 10 h - Pohled - Hněvkovice, mistrovské utkání

MUŽI: 8. KOLO - HNĚVKOVICE - ŽDÍREC nad Doubravou C 3:3 (0:0), hráno 22.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Lóži

Branky: 55. a 67. P. Veleta, 93. M.Večeřa

Sestava: M.Červený - O.Šťastný, P. Končel, P. Bahr, A. Gadzhev - L.Holeta, M.Večeřa, O.Bělohradký, J.Hradil, M.Sedláček - P. Veleta, střídali: J.Těšínský,  J.Šťastný, L. Olišar

Hněvkovičtí muži před domácím zápasem počítali ztráty, na zápas se nedostavilo z různých důvodů devět hráčů, včetně tří brankářů. Do branky se  po letech postavil M.Červený a určitě nezklamal a stejně jako on i celé mužstvo zaslouží absolutorium za odmakaný zápas. Premiéru si v mužím odbyl patnáctiletý odchovanec L. Olišar, do sestavy se nakonec nečekaně alespoň na chvíli vrátlil J.Šťastný, po nemoci v týdnu nastoupili i M.Sedláček s J. Těšínským, mužstvo se semklo a odměnou byl nakonec bod.

Hosté byli lepší fotbalově, ale změna skóre dlouho nepřicházela. Ždírečtí dali góly po pěkných akcích z brejků, v sestavě měli několik mladíků, dvakrát vyrovnával PETR VELETA, nejprve po pěkném pasu od J. Hradila, následně po velké chybě hostující obrany. Zápas spěl k remíze, ale další rychlý brejk hostů v 80. minutě skončil třetí brankou. Pět minut před koncem se zranil J. Hradil a dlouho se nehrálo, bylo jasné, že se bude nastavovat. Hněvkováci přitlačili svého soupeře a v 93. minutě si o přihrávku po rohu zakřičel MARTIN VEČEŘA , aby krásně přeloboval z rohu vápna brankáře Ždírce. To však nebylo vše, v 95. minutě měli ještě po rohovém kopu šanci hosté,nedali, následně byl faulován na půlce jeden z hněvkovických a hostům bylo před trestným kopem v 96. minutě asi hodně úzko. Po nakopnutí míče do vápna, kdy se objevovali dva hněvkovičtí proti jednomu obránci v nadějné možnosti však míč na zem ani nedopadl a zápas byl k překvapení mnoha hráčů i diváků ukončen, Skončilo se asi spravedlivou remízou, hosté si bod zasloužili za fotbalovost, domácí za vůli prát se o výsledek až do konce.....

V příštím kole míří hněvkovičtí na důležitý zápas do Lipnice, výkop je v neděli od 15:30 hodin.

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOLA A TABULKA:

_______________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - PŘIBYSLAV 0:7 (0:3), hráno 22.9. v Hněvkovicích, rozhodčí J.Livora

Sestava: J.  Šimek - J.Kubín, Matěj Urban, D. Herko - K.Zaňková, F.Herko - B.Pytlíková, V. Pytlíková - D.Rajdl, J.Šťastný, Marek Urban

Stejně jako mužům i mladším žákům chybělo několik opor, což se projevilo na hře i výsledku. Přesto nelze našim nadějím proti favorizovanému,  staršímu a fyzicky lépe vybavenému soupeři upřít snahu a je třeba jim poděkovat za statečný výkon.